Spodní prádlo Triumph – záruka spokojenosti

Spodní prádlo TriumphSpodní prádlo Triumph je silným hráčem v oblasti módy už řadu let. Tato německá značka přináší kvalitní podprsenky Triumph, kalhotky a korzety, které jsou velmi pohodlné, trendy, funkční a především také ekologické. Prádlo Triumph sluší každé ženě, důraz je kladen především na kvalitu materiálu. Značka se po celém světě proslavila také díky svému kladnému přístupu k přírodě.

Hlavním produktem této značky jsou podprsenky Triumph. Na jejich výrobu jsou kladeny vysoké požadavky. V portfoliu společnosti najdete podprsenky určené ke každodennímu nošení, ale také vhodné na sportování a samozřejmě nechybí modely, které se krásně hodí pod společenské šaty. Součástí kolekce je také oblíbené erotické prádlo a push-up podprsenky, které využívají ženy, jež nejsou spokojeny s velikostí svých ňader. Absolutním bestsellerem německé značky je zmenšující podprsenka Triumph, kterou ocení ženy s velkým poprsím. Díky speciálně upravenému střihu vypadají ňadra opticky menší. Triumph kalhotky můžete zakoupit v mnoha moderních střizích, důraz je kladen na komfort a kvalitu materiálu.

Značkové Triumph prádlo není určeno pouze pro ženy. Nabídka zahrnuje také množství pánských slipů, trenýrek a boxerek. Součástí pánské kolekce jsou také pánské plavky a koupací kraťasy.