Spodní kalhotky

Neodmyslitelná součást dámského šatníku jsou samozřejmě spodní kalhotky. Ať už se jedná o kalhotky brazilky, tanga nebo například stahovací kalhotky, u nás si rozhodně vyberete. Na výběr je toho opravdu hodně, takže leckterá žena možná nebude vědět, které vybrat dřív, v tom případě sázejte na jistotu toho, co je vám pohodlné. Dámské spodní kalhotky jsou skutečně jediný kus oblečení, bez kterého by se fakticky neobešla žádná žena. Nabízíme vám všechny druhy tohoto spodního prádla, od brazilek a oblíbených tang, až po speciální stahovací nebo push-up kalhotky. Stačí si jen vybrat vaše nejoblíbenější bavlněné spodní kalhotky.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

Elegantní dámské kalhotky - šortky Gabidar 80 kraťáskového střihu dostupné v bílé a černé barvě. Šortky jsou lemovány romantickou krajkou s květinovým motivem. Na šortky Gabidar 80 Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte šortky Gabidar 80 levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

Dámské kalhotky string Gorteks Celine/S

Neobyčejně smyslné dámské kalhotky string (tanga). Kalhotky jsou vyrobené z černé tkaniny s drobnými měňavými puntíky a z pružného tylu. Pásky v oblasti beder dodávají modelu smyslný půvab. Přední díl kalhotek zdobí jemná mašlička. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení...

Dámské kalhotky string Gorteks Celine/S

TOPlist