Saténové kalhotky

Neodmyslitelná součást dámského šatníku jsou samozřejmě saténové kalhotky. Ať už se jedná o kalhotky brazilky, tanga nebo například stahovací kalhotky, u nás si rozhodně vyberete. Na výběr je toho opravdu hodně, takže leckterá žena možná nebude vědět, které vybrat dřív, v tom případě sázejte na jistotu toho, co je vám pohodlné. Saténové kalhotky jsou skutečně jediný kus oblečení, bez kterého by se fakticky neobešla žádná žena. Nabízíme vám všechny druhy tohoto spodního prádla, od brazilek a oblíbených tang, až po speciální stahovací nebo push-up kalhotky. Stačí si jen vybrat vaše nejoblíbenější saténové kalhotky.

Dámské kalhotky KISS MILK

Dámské kalhotky s klasickým střihem. Kalhotky mají ultra tenké lemování okrajů provedené pomocí technolgie INVISIBLE LINE. Model při nošení netlačí a nerýsuje se pod oblečením. Kalhotky jsou vyrobené z mikrovlákna a efektní krajky. Model má vzadu průstřih ozdobený saténovou mašličkou. Kalhotky poskytují pocit lehkosti a komfortu. Kalhotky jsou zabalené v elegantní krabičce s ozdobnou mašličkou.

Dámské kalhotky KISS MILK

Dámské kalhotky P 30 – DKaren

Půvabné červené krajkové kalhoty doplněné černou saténovou mašličkou. Kalhotky jsou olemované pružnou ozdobnou gumičkou. Materiál je poddajný, pružný a průhledný. Pořiďte si kalhotky jako komplet společně s podprsenkou a podvazkovým pásem P 30. Baleno v krabičce.

Dámské kalhotky P 30 - DKaren

TOPlist