Dámské krajkové kalhotky

Chcete být sexy a svůdná? To vše je možné s tolik oblíbenými dámskými krajkovými kalhotkami. Tyto kalhotky sežene v nejrůznějších variantách a barvách, přesně podle toho co máte ráda. Ať už chcete klasické černé nebo žhavě rudé, u nás si rozhodně dámské krajkové kalhotky vyberete. Ke krajkovým kalhotkám si nezapomeňte koupit i podprsenku a vytvořte tak dokonale svůdný set. Dámské krajkové kalhotky v sobě spojují dva protichůdné elementy – něžnou ženskost a vzrušující nespoutanost – které dohromady slibují vášnivě strávenou noc s vaším protějškem. Vybírat můžete z nespočtu barev a různých variant, tudíž vše záleží jen na vašem vlastním vkusu. Rozhodně byste však neměla zapomenout na koupi ladící podprsenky, abyste tak dotvořila dokonale svůdný set.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

Elegantní dámské kalhotky - šortky Gabidar 80 kraťáskového střihu dostupné v bílé a černé barvě. Šortky jsou lemovány romantickou krajkou s květinovým motivem. Na šortky Gabidar 80 Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte šortky Gabidar 80 levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

Dámské kalhotky KISS MILK

Dámské kalhotky s klasickým střihem. Kalhotky mají ultra tenké lemování okrajů provedené pomocí technolgie INVISIBLE LINE. Model při nošení netlačí a nerýsuje se pod oblečením. Kalhotky jsou vyrobené z mikrovlákna a efektní krajky. Model má vzadu průstřih ozdobený saténovou mašličkou. Kalhotky poskytují pocit lehkosti a komfortu. Kalhotky jsou zabalené v elegantní krabičce s ozdobnou mašličkou.

Dámské kalhotky KISS MILK

TOPlist