Triola – česká značka, na kterou se můžete spolehnout

Spodní prádlo TriolaSpodní prádlo tvoří neodmyslitelnou součást našeho šatníku. Při jeho výběru bychom měli klást důraz především na kvalitu, kterou nám zaručí odsvědčené značky. Spodní prádlo sice není vidět, ale je cítit. Zakrývá naše intimní partie a dotýká se naší kůže. Pokud zvolíte nekvalitní spodní prádlo, nebudete se v něm cítit dobře, a také vám příliš dlouho nevydrží. Vsaďte na příjemný materiál, stylový design a pestrý výběr. Přesně takové spodní prádlo nabízí dvě přední značky Triumph a Triola.

Spodní prádlo Triola představuje českou značku, která působí na trhu již více než 90 let. Prádlo Triola v sobě snoubí tradici, moderní design, zkušenosti, inovativní postupy a technologii a samozřejmě také kvalitu a funkčnost. Zákaznice také ocení, že spodní prádlo Triola je dostupné za velmi příznivé ceny. Pro lepší orientaci se Triola rozhodla vytvořit ochranné značky „české prádlo a české plavky“. Tím může zákazníkům garantovat originalitu a preciznost zpracování.

Za zmínku stojí zejména podprsenky Triola, která značka nabízí až do velikosti I. Kvalitní zmenšovací podprsenka Triola je konstruovaná tak, aby vaše prsa vypadala opticky menší. Speciální materiál ňadra zformuje to optimálního tvaru. Triola kalhotky pořídíte v nejpopulárnějších střizích, jakými jsou brazilky, panty, šortky, klasické či formující vyšší kalhotky. V nabídce nechybí prádlo Triola určené ke speciální příležitosti. Můžete tak zakoupit prádlo Triola bezešvé, krajkové nebo podprsenky Triola s odepínatelnými ramínky.