Spodky

Bez alespoň jednoho spodního prádla z našeho katalogu se už letos neobejdete. Omrkněte nové trendy spodní prádlo pro příští rok. Prohlédněte si letošní kolekce spodního prádla. Dobře si prohlédněte naši nabídku spodního prádla. Takové kousky nikde jinde neseženete.

Pánské slipy SLOGGI MEN BASIC MINI – SLOGGI

panske-slipy-sloggi-men-basic-mini-sloggi.jpg

Díky materiálu FREEFIT X-MOVE jsou tyto slipy z kolekce Sloggi Basic klasikou, která spojuje kvalitu s dokonalým provedením a vypasováním. Slipy mají klasický střih typu mini. Model má pružný pas s nápisem "sloggi" a příjemnou a měkkou vnitřní stranu. Slipy mají ploché švy a měkké okraje vykrojení pro stehna. Díky tomu jsou velmi pohodlné a komfortní. Vysoká kvalita a životnost je zárukou perfektního vypasování modelu i po mnoha vypráních. Strečový bavlněný materiál Lycra FREEFIT X-MOVE je zárukou větší pružnosti. Složení: 94 % bavlna, 6 % elastan.

Pánské slipy SLOGGI MEN BASIC MINI - SLOGGI

Pánské slipy SLOGGI MEN 24/7 H MIDI – SLOGGI

panske-slipy-sloggi-men-24-7-h-midi-sloggi.jpg

Pánské slipy z kolekce 24/7 jsou tak pohodlné, že při nošení v průběhu dne o nich vůbec nebudete vědět. Slipy mají módní pohodlný střih typu "midi". Pružný pas zdobí nápis "sloggi". Model má ploché švy a měkké okraje nohaviček, což je zárukou neobyčejného pohodlí a komfortu. Slipy jsou vyrobené z neobyčejně měkkého materiálu, který je lékařsky testován na přítomnost škodlivých látek. Materiál obsahuje přídavek strečové příze LYCRA® FREEF!T® X-MOVE, což je zárukou ideálního vypasování a neobyčejné lehkosti a komfortu při nošení. Složení: 96 % bavlna, 4 % elastan.

Pánské slipy SLOGGI MEN 24/7 H MIDI - SLOGGI

Pánské slipy SLOGGI MEN 24/7 MIDI 2P – SLOGGI

panske-slipy-sloggi-men-24-7-midi-2p-sloggi.jpg

Pánské slipy midi z kolekce 24/7 jsou tak pohodlné, že při nošení v průběhu dne o nich vůbec nebudete vědět. Navíc vypadají velmi efektně a jsou k dostání v praktickém balení po dvou kusech. Slipy mají módní pohodlný střih typu "midi". Pružný pas zdobí nápis "sloggi". Model má ploché švy a měkké okraje nohaviček, což je zárukou neobyčejného pohodlí a komfortu. Slipy jsou vyrobené z neobyčejně měkkého materiálu, který je lékařsky testován na přítomnost škodlivých látek. Materiál obsahuje přídavek strečové příze LYCRA® FREEF!T® X-MOVE, což je zárukou ideálního vypasování a neobyčejné lehkosti a komfortu při nošení. Složení: 96 % bavlna, 4 % elastan.

Pánské slipy SLOGGI MEN 24/7 MIDI 2P - SLOGGI

TOPlist