Spodky

Bez alespoň jednoho spodního prádla z našeho katalogu se už letos neobejdete. Omrkněte nové trendy spodní prádlo pro příští rok. Prohlédněte si letošní kolekce spodního prádla. Dobře si prohlédněte naši nabídku spodního prádla. Takové kousky nikde jinde neseženete.

Pánské boxerky MXH 345 A19

panske-boxerky-mxh-345-a19.jpg

Bavlněné pánské boxerky, které jsou vyrobené z melanžové pruhované, nebo jednobarevné bavlny. Model je vypasovaný a nerýsuje se pod oblečením. Boxerky mají v pase širokou a pohodlnou gumu s nápisem KEY. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské boxerky MXH 345 A19

Pánské slipy MPP 345 A19

panske-slipy-mpp-345-a19.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Model je vypasovaný a v pase má pohodlnou širokou gumu s nápisem KEY. Slipy jsou balené po dvou kusech v představených barvách. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské slipy MPP 345 A19

Pánské slipy MPP 210 A19

panske-slipy-mpp-210-a19.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bambusové látky. Model má uvnitř v pase pohodlnou širokou gumu s nápisem KEY. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech. Cena se týká celého balení. Složení: 95 % bambus, 5 % elastan.

Pánské slipy MPP 210 A19

Pánské slipy Alpha Male BR0211

panske-slipy-alpha-male-br0211.jpg

Komfortní pánské slipy. Slipy jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Model má v pase širokou a pohodlnou gumu. Na gumě je silikonové logo a pásek, který se táhne po celé délce gumy. Boxerky při nošení netlačí a nepřekáží v pohybu. Složení: 92 % bavlna, 8 % elastan.

Pánské slipy Alpha Male BR0211

Pánské boxerky PC U104 – Pierre Cardin

panske-boxerky-pc-u104-pierre-cardin.jpg

Pánské boxerky, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny s přídavkem elastické příze.V pase má model širokou a měkkou gumu s nápisem pierre cardin. Boxerky jsou krásně vypasované a mají ploché švy. Díky lemování nohaviček, které netlačí do stehen jsou při nošení velmi pohodlné a komfortní. Materiál: 93 % bavlna, 7 % elastan

Pánské boxerky PC U104 - Pierre Cardin

TOPlist