Pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo má hodně druhů, především se jedná o slipy či boxerky. Každý muž preferuje něco jiného, buď kvůli pohodlí, které nabízejí slipy nebo naopak kvůli tvarování postavy, což nabízí právě boxerky. Skvělým módním doplňkem mohou být nějaké vzorované trenky, které se dají nosit například jako náhrada za pyžamo. Pánské spodní prádlo je pro muže velmi důležitým kusem v šatníku a na jeho výběru si pánové dávají setsakramentsky záležet. V našem katalogu proto žádné levné nekvalitní kousky nenajdete. Každý kus v naší nabídce je zárukou hodnotného zboží, které vás překvapí nejen svou dlouhou životností, ale i maximálním komfortem.

Slipy Lama M 759 SDB A’2

slipy-lama-m-759-sdb-a-2.jpg

Pánské slipy jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny s přídavkem elastanu. Klasický střih, v pase široká guma s nápisy, na boku červené logo firmy. Balené v krabičce po dvou kusech v černé barvě.

Slipy Lama M 759 SDB A

Pánské slipy Lama M 731 SD A’2

panske-slipy-lama-m-731-sd-a-2.jpg

Pohodlné a komfortní pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny s přídavkem elastanu (5 %).Slipy mají klasický střih a v pase širokou gumu s logem společnosti.Slipy jsou balené po dvou kusech, které jsou pruhované.

Pánské slipy Lama M 731 SD A

Pánské slipy Lama M 730 CL A’2

panske-slipy-lama-m-730-cl-a-2.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny s přídavkem elastanu (5 %).Slipy mají klasický střih a v pase gumu obšitou bavlnou.Slipy jsou balené po dvou kusech, a to v tmavě modré a světle modré barvě, pruhované.

Pánské slipy Lama M 730 CL A

Pánské slipy Lama M 755 SD A’2

panske-slipy-lama-m-755-sd-a-2.jpg

Pohodlné a komfortní pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny (95 %) s přídavkem elastanu.Model má v pase širokou gumu s ozdobným nápisem.Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech - jednobarevné a pruhované.

Pánské slipy Lama M 755 SD A

Pánské slipy Lama M 110 CL M-XXL A’3

panske-slipy-lama-m-110-cl-m-xxl-a-3.jpg

Klasické pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny.Boky modelu jsou vyšší. V pase je guma obšitá bavlnou.Slipy jsou balené v krabičce po třech kusech, a to v barvách: černá - károvaná, světle modrá - károvaná, tmavě modrá - károvaná.

Pánské slipy Lama M 110 CL M-XXL A

TOPlist