Gaia

Vybíráme pro vás to nejlepší, co značkové kolekce spodního prádla nabízejí. Každý kousek z řady gaia se pyšní vychytanými detaily a funkčností. Najděte si svůj vlastní styl v kategorii gaia. Naše virtuální regály přetékají nápaditými kousky jako gaia. Chtělo by to trochu jim ulehčit, nemyslíte?

Dámské kalhotky brazilky Gaia 795B Amadea

damske-kalhotky-brazilky-gaia-795b-amadea.jpg

Dámské kalhotky typu brazilky v úžasném barevném provedení. Kalhotky jsou vyrobené ze dvojité síťoviny. Ve přední části modelu je vsadka z výšivky na síťovině, která je podšitá síťovinou v mátové barvě. Model je ve přední části ozdobený saténovou mašličkou. Složení: 56 % polyamid, 25 % polyester, 14 % elastan, 5 % bavlna.

Dámské kalhotky brazilky Gaia 795B Amadea

Dámské kalhotky Gaia GFP 594 Sandy

damske-kalhotky-gaia-gfp-594-sandy.jpg

Klasické dámské kalhotky. Kalhotky jsou vyrobené z tmavě modré krajky s květinovým motivem. Pas modelu zdobí saténová mašlička. Složení: 50 % polyester, 7 % elastan, 38 % polyamid, 5 % bavlna.

Dámské kalhotky Gaia GFP 594 Sandy

Dámské kalhotky brazilky Gaia GFB 784 Vanessa

damske-kalhotky-brazilky-gaia-gfb-784-vanessa.jpg

Dámské kalhotky se střihem typu "brazilky". Kalhotky jsou vyrobené ze vzorovaného mikrovlákna a efektní krajky s květinovým motivem. Boky a zadní díl modelu tvoří dvojitá tylová síťovina. Složení: 74 % polyamid, 19 % elastan, 7 % bavlna.

Dámské kalhotky brazilky Gaia GFB 784 Vanessa

TOPlist