Gaia

Vybíráme pro vás to nejlepší, co značkové kolekce spodního prádla nabízejí. Každý kousek z řady gaia se pyšní vychytanými detaily a funkčností. Najděte si svůj vlastní styl v kategorii gaia. Naše virtuální regály přetékají nápaditými kousky jako gaia. Chtělo by to trochu jim ulehčit, nemyslíte?

Měkká dámská podprsenka Gaia BSM 648 Maddie Maxi

mekka-damska-podprsenka-gaia-bsm-648-maddie-maxi.jpg

Efektní měkká dámská podprsenka. Košíčky modelu jsou vyrobené ze vzorovaného mikrovlákna. V horní linii modelu je síťovina ozdobená efektní výšivkou s květinovým motivem. Boky modelu jsou zpevněné svislými kosticemi. Ramínka není možné odepnout. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Složení: 47 % polyamid, 25 % polyester, 16 % bavlna, 8 % elastan, 4 % polyuretan.

Měkká dámská podprsenka Gaia BSM 648 Maddie Maxi

Dámské kalhotky Gaia 797P Manuela

damske-kalhotky-gaia-797p-manuela.jpg

Elegantní klasické dámské kalhotky. Kalhotky jsou vyrobené z černého mikrovlákna. Na předním dílu modelu jsou vsadky z látky v bordó barvě a ze síťoviny pokryté černým vzorem. Zadní díl je hladký. Kalhotky jsou ozdobené mašličkou. Složení: 65 % polyamid, 15 % polyester, 15 % elastan, 5 % bavlna.

Dámské kalhotky Gaia 797P Manuela

Dámské kalhotky Gaia GFP 751 Tatiana

damske-kalhotky-gaia-gfp-751-tatiana.jpg

Vysoké klasické dámské kalhotky s plnějším a vyšším střihem. Přední díl modelu zdobí jemná síťovina ozdobená efektní světle modrou výšivkou. Zadní díl modelu a boky jsou hladké, jednobarevné. Složení: 76 % polyamid, 19 % elastan, 5 % bavlna.

Dámské kalhotky Gaia GFP 751 Tatiana

Vyztužená podprsenka BS 667 Ronnie – Gaia

vyztuzena-podprsenka-bs-667-ronnie-gaia.jpg

Elegantní podprsenka s vyztuženými košíčky.Podprsenka je ozobená jemnou krajkou. V místech spojení kostic je malá mašlička. Vnitřní strana modelu je podšitá bavlnou. Obvod je zesílený svislými kosticemi. Podprsenka se zapíná na dva háčky s trojí možností nastavení obvodu. Ozdobná ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Složení: 61 % polyamid, 16 % bavlna, 10 % elastan, 9 % polyester, 4 % polyuretan.

Vyztužená podprsenka BS 667 Ronnie - Gaia

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 757 Augustina Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bsm-757-augustina-maxi.jpg

Polovyztužená podprsenka s košíčky ušitými z mikrovlákna. V horní části je jemná tylová síťka ozdobená výšivkami. Boky jsou zpevněné svislou kosticí. Ramínka jsou neodepínací a jejich šířka se liší podle velikosti modelu. Podprsenka dává prsům pěkný přirozený tvar a dobře je podpírá. Složení: 59% polyamid, 18% bavlna, 10% elastan, 8% polyester, 5% polyuretan

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 757 Augustina Maxi

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 770 Giovanna

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bs-770-giovanna.jpg

Polovyztužená podprsenka s košíčky ušitými z hladkého mikrovlákna. Horní linie je z barevné síťky a béžové krajky. Boky jsou zpěvněné svislými kosticemi. Ramínka neodepínací. Model dává prsům přirozený, zakulacený tvar a dobře je drží. Složení: 58% polyamid, 18% bavlna, 10% elastan, 6% polyester, 5% polyuretan, 3% viskoza.

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 770 Giovanna

Měkká podprsenka Gaia BSM 688 Lydia Maxi

mekka-podprsenka-gaia-bsm-688-lydia-maxi.jpg

Měkká podprsenka s kosticemi. Košíčky jsou ozdobené ornamentovým vzorem. Horní linie košíčků je z tylové síťky s efektní výšivkou. Boky jsou šedé a zpevněné svislou kosticí. Ramínka jsou neodepínací a jejich šířka se liší podle velikosti modelu. Složení: 54% polyamid, 32% polyester, 14% elastan.

Měkká podprsenka Gaia BSM 688 Lydia Maxi

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 775 Camila

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bs-775-camila.jpg

Světle růžová podprsenka s polovyztuženými košíčky. Košíčky jsou síťkové s vytlačovanými puntíky. Horní linii zdobí výšivka s barevnými akcenty. Vnitřek košíčků je podšitý bavlnou. Ramínka jsou nastavitelná, neodepínací. Model dává prsům přirozený, zakulacený tvar a zároveň je dobře podpírá. Složení: 41% polyamid, 30% polyester, 18% bavlna, 6% elastan, 5% polyuretan

Polovyztužená podprsenka Gaia BS 775 Camila

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 771 Wilma Maxi

polovyztuzena-podprsenka-gaia-bsm-771-wilma-maxi.jpg

Polovyztužená podprsenka s košíčky z vzorovaného mikrovlákna. Na horní linii jsou ozdobené výšivkami. Boky jsou zpevněné kosticemi. Ramínka neodepínací, jejich šířka se liší podle velikosti modelu. Model dává prsům přirozený, zakulacený tvar a dobře je drží. Složení: 59% polyamid, 18% bavlna, 10% elastan, 8% polyester, 5% polyuretan

Polovyztužená podprsenka Gaia BSM 771 Wilma Maxi

Polovyztužená podprsenka Gaia 752 Kirsten

polovyztuzena-podprsenka-gaia-752-kirsten.jpg

Polovyztužená podrsenka ušitá z mikrovlákna. Horní linie košíčků je z jemné růžové krajky s květovaným motivem. Zespodu jsou košíčky zpevněné síťkou. Boky jsou vyztužené svislou kosticí. Ramínka neodepínací. Jejich šířka se liší podle velikosti modelu. Složení: 63% polyamid, 14% bavlna, 12% elastan, 8% polyester, 3% polyuretan

Polovyztužená podprsenka Gaia 752 Kirsten

TOPlist