Dámské kalhotky

Neodmyslitelná součást dámského šatníku jsou samozřejmě dámské kalhotky. Ať už se jedná o kalhotky brazilky, tanga nebo například stahovací kalhotky, u nás si rozhodně vyberete. Na výběr je toho opravdu hodně, takže leckterá žena možná nebude vědět, které vybrat dřív, v tom případě sázejte na jistotu toho, co je vám pohodlné. Dámské kalhotky jsou skutečně jediný kus oblečení, bez kterého by se fakticky neobešla žádná žena. Nabízíme vám všechny druhy tohoto spodního prádla, od brazilek a oblíbených tang, až po speciální stahovací nebo push-up kalhotky. Stačí si jen vybrat vaše nejoblíbenější.

Kalhotky Gama – Wolbar

kalhotky-gama-wolbar.jpg

Boxerky s vyšívanými lístky Černé boxerky rozhodně nejsou obyčejné. Stačí pár ozdobných detailů! Jisté události si žádají diskrétnost. Černočerné prádlo je v tomto případě trefou do černého. Ženskost je silná zbraň a móda má tu moc její účinky ještě znásobit. Kvalitní materiál a důmyslná propracovanost střihů. Elegantní a svůdná, taková je žena, která si oblékne tyto boxerky. Mají elegantní provedení. Pracují s detaily tak, že celek je naprosto dokonalý a harmonický. Neodolatelné, nadčasové, dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu. Kdo říká, že potřebujete být ověšená ozdobami od hlavy až k patě? Naopak. Stačí drobný detail, jakým jsou lístky dole. Materiál: 83% Microfibra + 17% Elastan

Kalhotky Gama - Wolbar

Dámské kalhotky AV 1669 XXL

damske-kalhotky-av-1669-xxl.jpg

Klasické dámské kalhotky v teplé béžové barvě. Kalhotky jsou vyrobené z mikrovlákna příjemného na dotyk. Model je ozdobený vsadkou z výšivky, která se nachází na levé, nebo na pravé straně kalhotek, a to v závislosti na orientaci vzoru. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Dámské kalhotky AV 1669 XXL

Dámské kalhotky Modo nr 121 béžové M

damske-kalhotky-modo-nr-121-bezove-m.jpg

Klasické dámské kalhotky, které jsou vyrobené z jemného prodyšného mikrovlákna. Kalhoty mají klasický plný střih a ultra tenké lemování okrajů, a proto se nerýsují pod oblečením. Model poskytuje pocit lehkosti a komfortu. Kalhotky jsou zabalené v ozdobné krabičce. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Dámské kalhotky Modo nr 121 béžové M

TOPlist