Bílé kalhotky

Neodmyslitelná součást dámského šatníku jsou samozřejmě bílé kalhotky. Ať už se jedná o kalhotky brazilky, tanga nebo například stahovací kalhotky, u nás si rozhodně vyberete. Na výběr je toho opravdu hodně, takže leckterá žena možná nebude vědět, které vybrat dřív, v tom případě sázejte na jistotu toho, co je vám pohodlné. Bílé kalhotky jsou skutečně jediný kus oblečení, bez kterého by se fakticky neobešla žádná žena. Nabízíme vám všechny druhy tohoto spodního prádla, od brazilek a oblíbených tang, až po speciální stahovací nebo push-up kalhotky. Stačí si jen vybrat vaše nejoblíbenější bílé kalhotky.

Dámské tvarující kalhotky MAESTRIA

damske-tvarujici-kalhotky-maestria.jpg

MAESTRIA - to jsou plné dámské tvarující kalhotky. Přední i zadní díl modelu jsou bohatě zdobené krajkou. Síťovina, která je použitá v zadní části kalhotek, nadnáší hýždě. Díky plochému lemování okrajů se kalhotky nerýsují pod oblečením. Složení: 58 % polyamid, 42 % elastan.

Dámské tvarující kalhotky MAESTRIA

Dámské kalhotky Babell BBL 2004 S-XL

damske-kalhotky-babell-bbl-2004-s-xl.jpg

Dámské kalhotky, které jsou vyrobené z jemného a prodyšného mikrovlákna. Kalhotky mají klasický plnější střih a ultra tenké lemování okrajů, díky čemuž se nerýsují pod oblečením. Model poskytuje pocit lehkosti a komfortu. Kalhotky jsou zabalené v ozdobné krabičce. Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Dámské kalhotky Babell BBL 2004 S-XL

TOPlist