Slipy

Kdo by neznal klasické a oblíbené slipy. Ať už sháníte modré, černé, bílé nebo se vzorem, u nás na eshopu si rozhodně vyberete. Většina pánských slipů má gumu všitou pod látku, dnes ale seženete i slipy s gumou, která je hlavní předností tohoto kusu pánského prádla a má mu dodat jistý šmrnc. Slipy jsou klasický druh spodního prádla, který má velice pohodlný střih. Slipy jsou pro muže prostě stoprocentně nadčasová klasika. Možná právě proto se slipy vyrábí v tolika různých variantách, barvách a stylech! Ať už tedy upřednostňujete křiklavé barvy s šílenými popisky, anebo máte radši elegantní styl s moderními střihy, stačí jen hledat.

Pánské slipy M-589SD

panske-slipy-m-589sd.jpg

Klasické pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech. Každý kus má jinou barvu. Cena se týká celého balení. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské slipy M-589SD

Pánské slipy Atlantic 3MP-050 A’3

panske-slipy-atlantic-3mp-050-a-3.jpg

Klasické pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Model má v pase pohodlnou gumu v tunýlku a nášivku s logem atlantic. Slipy jsou balené v krabičce po třech kusech ve tmavě modré barvě, šedé barvě a světle modré kárované barvě. Složení: 100 % bavlna.

Pánské slipy Atlantic 3MP-050 A

Pánské slipy M-652CL

panske-slipy-m-652cl.jpg

Klasické pánské slipy s měkkou vnější gumou v pase. Balení obsahuje dva kusy produktu. Každý kus má jinou barvu. Cena se týká celého balení. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské slipy M-652CL

Pánské slipy 3MP-052 – 3ks – Atlantic

panske-slipy-3mp-052-3ks-atlantic.jpg

Klasické pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Model má v pase pohodlnou gumu v tunýlku a nášivku s logem atlantic. Slipy jsou balené v krabičce po třech kusech, a to v džínové, tmavě modré a oranžové vzorované barvě. Složení: 100 % bavlna.

Pánské slipy 3MP-052 - 3ks - Atlantic

Pánské slipy Classic 1441 2ks – Henderson

panske-slipy-classic-1441-2ks-henderson.jpg

Bavlněné pánské slipy, které jsou balené v krabičce po dvou kusech. Slipy mají v pase gumu v bavlněném tunýlku. Dostupné barvy modelu: jednobarevná - bílá, černá, nebo károvaně vzorovaná v různých barvách. Materiálové složení: 95 % bavlna, 5 % elastan

Pánské slipy Classic 1441 2ks - Henderson

TOPlist