Slipy

Kdo by neznal klasické a oblíbené slipy. Ať už sháníte modré, černé, bílé nebo se vzorem, u nás na eshopu si rozhodně vyberete. Většina pánských slipů má gumu všitou pod látku, dnes ale seženete i slipy s gumou, která je hlavní předností tohoto kusu pánského prádla a má mu dodat jistý šmrnc. Slipy jsou klasický druh spodního prádla, který má velice pohodlný střih. Slipy jsou pro muže prostě stoprocentně nadčasová klasika. Možná právě proto se slipy vyrábí v tolika různých variantách, barvách a stylech! Ať už tedy upřednostňujete křiklavé barvy s šílenými popisky, anebo máte radši elegantní styl s moderními střihy, stačí jen hledat.

Pánské slipy Lama M 717 SD A’2

panske-slipy-lama-m-717-sd-a-2.jpg

Pohodlné a komfortní pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny (95 %) s přídavkem elastanu. V pase modelu je široká guma s ozdobným nápisem. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech, a to jednobarevné a pruhované.

Pánské slipy Lama M 717 SD A

Pánské slipy Lama M 678 CL M-XXL A’2

panske-slipy-lama-m-678-cl-m-xxl-a-2.jpg

Klasické pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny (95 %) s přídavkem elastanu. V pase modelu je široká guma obšitá bavlnou. Slipy jsou balené v krabičce ve dvou barvách, a to jednobarevné tmavě modré a pruhované tmavě modré.

Pánské slipy Lama M 678 CL M-XXL A

Pánské slipy Lama M 669 CL M-XXL A’2

panske-slipy-lama-m-669-cl-m-xxl-a-2.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny s přídavkem elastanu (5 %). Model má klasický střih a na bocích je plnější. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech, a to jednobarevné v džínové barvě a pruhované v džínovo-šedé barvě.

Pánské slipy Lama M 669 CL M-XXL A

Pánské slipy Lama M 662 SD A’2

panske-slipy-lama-m-662-sd-a-2.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny s přídavkem elastanu (5 %). Model má klasický střih. V pase modelu je široká guma s logem společnosti. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech, a to v černé barvě.

Pánské slipy Lama M 662 SD A

Pánské slipy Key MPP 017 A’2

panske-slipy-key-mpp-017-a-2.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z měkké bavlny s přídavkem elastanu (5 %). Díky plochým švům je model při nošení pohodlný a komfortní. Model má gumu s vytlačovaným nápisem: "KEY UNDERWEAR". Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech ve stejné barvě.

Pánské slipy Key MPP 017 A

TOPlist