Pánské prádlo

Chcete svému příteli udělat jen drobnou radost? A co mu koupit pánské spodní prádlo s nějakým vtipným vzorem nebo například značkové boxerky Calvin Klein, které jsou ohromně pohodlné. Výběr pánského spodního prádla je opravdu široký, ať už mluvíme o vzorech, motivech či barvách. Na výběr jsou samozřejmě i klasické pánské slipy nebo také pánské trenýrky, které jsou vhodné především na spaní. Pánové, zbystřete! Ocitli jste se totiž na stránce, která má úplně všechno – skvěle vypadající a ještě lépe padnoucí boxerky za nejlepší ceny, možnost rychlého nákupu bez celodenního mučení v obchodním centru a k tomu ještě fotky krásných žen ve spodním prádle. Už jste si začali vybírat?

Pánské boxerky MXH 345 A19

panske-boxerky-mxh-345-a19.jpg

Bavlněné pánské boxerky, které jsou vyrobené z melanžové pruhované, nebo jednobarevné bavlny. Model je vypasovaný a nerýsuje se pod oblečením. Boxerky mají v pase širokou a pohodlnou gumu s nápisem KEY. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské boxerky MXH 345 A19

Pánské slipy MPP 345 A19

panske-slipy-mpp-345-a19.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bavlny. Model je vypasovaný a v pase má pohodlnou širokou gumu s nápisem KEY. Slipy jsou balené po dvou kusech v představených barvách. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Pánské slipy MPP 345 A19

Pánské slipy MPP 210 A19

panske-slipy-mpp-210-a19.jpg

Pánské slipy, které jsou vyrobené z velmi kvalitní bambusové látky. Model má uvnitř v pase pohodlnou širokou gumu s nápisem KEY. Slipy jsou balené v krabičce po dvou kusech. Cena se týká celého balení. Složení: 95 % bambus, 5 % elastan.

Pánské slipy MPP 210 A19

TOPlist