Termo prádlo

To pravé pro dámy nadšené do zimních sportů je dámské termo prádlo. Díky tomuto kusu oblečení vám už nikdy nebude taková zima jako dřív. Toto prádlo je speciálně uzpůsobeno do nižších teplot, zvlášť když se moc nehýbete. Což se může týkat například lyžařů, kteří ocení termo prádlo zejména při delším cestování lanovkou nebo posezením u venkovního občerstvení. Zakoupit můžete pouze spodní či vrchní část termo prádla nebo také celou kombinézu. Pánové si můžou samozřejmě vybrat v kategorii pánské termo prádlo. Pro zanícené sportovkyně a milovnice zimních období je termo prádlo téměř přirozenou součástí každodenního outfitu. Abyste se na něj však mohla vždy stoprocentně spolehnout, musíte si zvolit kvalitní kousek z těch nejlepších materiálů. Prohlédněte si náš katalog a přesvědčte se, že máme pro vás i vašeho partnera to nejlepší zboží za nejlepší cenu.

Dámský termo set Woman – Edward Orlovski

damsky-termo-set-woman-edward-orlovski.jpg

Dámský termo set Edward Orlovský. Ideální na využití podzim / zima. Měkký elastický materiál se snadno přizpůsobí tělu. Set je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je prodyšný, velmi dobře odvádí pot a udržuje tělesnou teplotu...

Dámský termo set Woman - Edward Orlovski

Dámské termo podvlékací kalhoty 06-120

damske-termo-podvlekaci-kalhoty-06-120.jpg

Dámské termoaktivní podvlékací kalhoty Proclima. Díky bezešvé technologii model a švy krásně přiléhají k tělu a přizpůsobují se jeho anatomii. Mikrovlákno dokonale odvádí pot od kůže a je zárukou pocitu tepla. Mikrovlákno rychle schne a neztrácí tvar a barvu.

Dámské termo podvlékací kalhoty 06-120

Dámský termo nátělník s vlnou 06-110

damsky-termo-natelnik-s-vlnou-06-110.jpg

Dámský termo nátělník, který je vyrobený z vlny. Nátělník efektivně odvádí pot od kůže a transportuje jej do další vrstvy oblečení. Model je ideální při sportovních aktivitách a díky němu je sportování mnohem příjemnější. Nátělník je vyrobený z nejkvalitnější vlny. Složení: 25 % vlna, 75 % polyamid.

Dámský termo nátělník s vlnou 06-110

Dámské termo legíny 23507

damske-termo-leginy-23507.jpg

Dámské termo legíny 23507 Esotiq&henderson - šedá barva - standardní délka ke kotníkům - těsný střih na tělo - jsou vyrobené z příjemného materiálu - pohodlně se nosí

Dámské termo legíny 23507

Termoaktivní tričko Moro – Sesto Senso

termoaktivni-tricko-moro-sesto-senso.jpg

Termoaktivní tričko se vzorem moro, krátkými rukávy a kulatým výstřihem. Spodní prádlo Thermo Active je vyrobené z materiálu, který nezpůsobuje alergie a který brání množení bakterií. Dvouvrstvá prodyšná látka rychle odvádí vlhkost a pot směrem ven. Díky tomu zůstává tělo suché a v optimální teplotě, a to i při intenzivním pohybu a zátěži. Bezešvá technologie lemování je zárukou ideálního vypasování modelu a neomezeného pohybu. Tričko oceníte např. při běhání, nordic walkingu, fotbalu, jízdě na kole, nebo při zimních sportech. Vlastnosti: - Water resistance - materiál chrání před vodou, - Quick dry - rychlé usychání, - Seamless - bezešvá technologie, - 4-Way stretch - pružná strečová látka přizpůsobující se tělu, - Air permeability - záruka udržení odpovídající teploty i v době intenzivní aktivity a zátěže, - Wind proof - systém chránící organismus před větrem. Složení: 100 % polyamid.

Termoaktivní tričko Moro - Sesto Senso

Košilka Gatta Woman Wool Thermoactive 2953S

kosilka-gatta-woman-wool-thermoactive-2953s.jpg

Dámská košilka z tkaniny Wool Yarn, která v sobě spojuje vlastnosti termoaktivního prádla a teplé, přírodní vlny: příměs vlny zajišťuje, že košilka zahřívá organismus a termoaktivní vlákna nabízí teplo a pohodlí za všech klimatických podmínek. Unikátní struktura vláken umožňuje naprostou prodyšnost, odvádění vlhkosti na povrch - chlad se k tělu nedostane. Odolná proti mechanickému poškození. Zachovává svůj prvotní tvar. Pohodlná a odolná.

Košilka Gatta Woman Wool Thermoactive 2953S

Spodní kalhoty Gatta Thermo Basic Flipe 44614

spodni-kalhoty-gatta-thermo-basic-flipe-44614.jpg

Termo spodní kalhoty - unisex, vyrobené bezešvou technologii, dvouvrstvé. Poskytují termickou izolaci ve všech atmosférických podmínkách. Unikátní struktura vláken umožňuje ventilaci a odvádění vlhkosti ven - a tak se chlad nedostane dovnitř. S antibakteriální a antiplísňovou ochranou. Vysoká odolnost vláken. Složení: 68% polyamid, 27% polypropylen, 5% elastan. 

Spodní kalhoty Gatta Thermo Basic Flipe 44614

Tričko Gatta Thermo Basic Fagi 42321

tricko-gatta-thermo-basic-fagi-42321.jpg

Termo triko - unisex, vyrobené bezešvou technologii, dvouvrstvé. Poskytuje termickou izolaci ve všech atmosférických podmínkách. Unikátní struktura vláken umožňuje ventilaci a odvádění vlhkosti ven - a tak se chlad nedostane dovnitř. S antibakteriální a antiplísňovou ochranou. Vysoká odolnost vláken. Složení: 68% polyamid, 27% polypropylen, 5% elastan.

Tričko Gatta Thermo Basic Fagi 42321

TOPlist