Punčochy

Sháníte dokonalé punčochy? U nás si určitě vyberete! Ať už sháníte jakoukoliv barvu, černé či béžové anebo máte zvláštní požadavek na jejich sílu, u nás seženete, opravdu jakékoliv si zamanete. Potřebujte černé punčochové kalhoty? Žádný problém! Nebo čekáte miminko a běžné punčochy už vám nejsou pohodlné? Objednejte si speciální těhotenské punčochové kalhoty. Punčoch není doma nikdy dost. Že zrovna jedny sháníte? No vidíte! Ať už jsou to tělové, lesklé nebo proužkované punčochy, u nás je určitě najdete. A aby nepřišla zkrátka skutečně žádná žena, rozšířili jsme naši nabídku také o speciální punčochy pro těhotné.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Dezire G 5181 30 den

damske-puncochove-kalhoty-fiore-dezire-g-5181-30-den.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty. Punčocháče jsou upletené jako síťovina ozdobená puntíkovaným vzorem. Model je průhledný, matný a nemá vyznačený sed s malým klínem. Zesílené špičky nejsou viditelné. Model je ušitý plochými švy. Složení: 85 % polyamid, 14 % elastan, 1 % bavlna.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Dezire G 5181 30 den

Punčochové kalhoty Gatta Body Relax medica 40 den

puncochove-kalhoty-gatta-body-relax-medica-40-den.jpg

Dámské punčochové kalhoty proti křečovým žílám, relaxující a tvarující postavu. Polomatné s částečným svíráním, s modelujícím sedem. Body Relax-medica působí proti únavě a opuchlinám, poskytují lepší prokrvení. Sed viditelným způsobem tvaruje postavu. Velikost 5-XL s velkým klínem.

Punčochové kalhoty Gatta Body Relax medica 40 den

Punčochové kalhoty Knittex Wave

puncochove-kalhoty-knittex-wave.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty. Punčocháče zdobí dva módní prvky - sexy šev a síťovaná struktura typu "kabaretka". Tento model prostě musíte mít! Model nemá vyznačený sed, má bavlněný klín a zesílené špičky. Složení: 79 % polyamid, 20 % elastan, 1 % bavlna.

Punčochové kalhoty Knittex Wave

Punčochové kalhoty Knittex Flamingo 20 den

puncochove-kalhoty-knittex-flamingo-20-den.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty s jemností 20 DEN.Punčocháče jsou vyrobené z opletené příze, díky které mají delší životnost. Na kotníku je plameňák s mrkajícím očkem vyrobeným z lurexové příze. Model nemá vyznačený sed, má bavlněný klín a je ušitý plochými švy. Špičky nejsou zesílené.Složení: 86 % polyamid, 10 % elastan, 3 % polyester, 1 % bavlna.

Punčochové kalhoty Knittex Flamingo 20 den

Punčochové kalhoty Knittex Evening 20 den

puncochove-kalhoty-knittex-evening-20-den.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty s jemností 20 DEN. Punčocháče jsou vyrobené z opletené příze a díky tomu mají delší životnost. Vzor modelu je jemnou variací síťovaných způsobů spetení punčocháčů. Model nemá vyznačený sed, má bavlněný klín a je ušitý plochými švy. Špičky jsou zesílené. Složení: 88 % polyamid, 16 % elastan, 1 % bavlna.

Punčochové kalhoty Knittex Evening 20 den

Punčochové kalhoty Knittex Kimberley 20 den

puncochove-kalhoty-knittex-kimberley-20-den.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty s jemností 20 DEN. Punčocháče jsou vyrobené z opletené příze a díky tomu mají delší životnost. Vzor modelu imituje klasické síťované punčochové kalhoty kabaretky. Model nemá vyznačený sed, má bavlněný klín a je ušitý plochými švy. Špičky jsou zesílené. Složení: 88 % polyamid, 16 % elastan, 1 % bavlna.

Punčochové kalhoty Knittex Kimberley 20 den

Punčochové kalhoty Knittex Infinity 20 den

puncochove-kalhoty-knittex-infinity-20-den.jpg

Vzorované dámské punčochové kalhoty s jemností 20 DEN. Punčocháče jsou vyrobené z oplétané příze, která je zárukou delší životnosti modelu. Díky nadčasovým puntíkům na lesklém pozadí se v tomto modelu budete cítit vždy módně a trendy. Model nemá vyznačený sed, je ušitý plochými švy a má bavlněný klín. Špičky nejsou zesílené. Složení: 52 % polyamid, 32 % polyester, 16 % elastan.

Punčochové kalhoty Knittex Infinity 20 den

TOPlist