Punčochy

Sháníte dokonalé punčochy? U nás si určitě vyberete! Ať už sháníte jakoukoliv barvu, černé či béžové anebo máte zvláštní požadavek na jejich sílu, u nás seženete, opravdu jakékoliv si zamanete. Potřebujte černé punčochové kalhoty? Žádný problém! Nebo čekáte miminko a běžné punčochy už vám nejsou pohodlné? Objednejte si speciální těhotenské punčochové kalhoty. Punčoch není doma nikdy dost. Že zrovna jedny sháníte? No vidíte! Ať už jsou to tělové, lesklé nebo proužkované punčochy, u nás je určitě najdete. A aby nepřišla zkrátka skutečně žádná žena, rozšířili jsme naši nabídku také o speciální punčochy pro těhotné.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Dalida 20 Den G5927

damske-puncochove-kalhoty-fiore-dalida-20-den-g5927.jpg

Módní dámské vzorované punčochové kalhoty. Punčocháče jsou transparentní a mají pohodlný lem. Model má ve velikosti 3 a 4 bavlněný klín. Ve velikosti 5 je dvojitý bavlněný klín. Zesílení špiček není viditelné. Punčocháče mají pohodlné ploché švy. Kalhotková část má tvar typu "T-band". Model zdobí vzadu grafický šev s nápisem "Pardon my French". Jemnost: 20 DEN. Složení: 85 % polyamid, 13 % elastan, 2 % polypropylen.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Dalida 20 Den G5927

Dámské punčochové kalhoty Fiore Carla 20 Den G5933

damske-puncochove-kalhoty-fiore-carla-20-den-g5933.jpg

Velmi žensky působící vzorované dámské punčochové kalhoty. Punčocháče jsou poloprůsvitné a mají pohodlný lem. Model má ve velikosti 3 a 4 bavlněný klín. Špičky jsou lehce zesílené. Punčocháče mají pohodlné ploché švy. Kalhotková část má tvar typu "T-band". Model zdobí síťovaný vzor typu "kabaretka". Jemnost: 20 DEN. Složení: 88 % polyamid, 12 % elastan.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Carla 20 Den G5933

Dámské punčochové kalhoty Fiore Claudia 20 Den G5921

damske-puncochove-kalhoty-fiore-claudia-20-den-g5921.jpg

Stylové dámské vzorované punčochové kalhoty. Model má ve velikosti 3 a 4 bavlněný klín. Ve velikosti 5 je dvojitý bavlněný klín. Zesílení špiček není viditelné. Punčocháče mají pohodlné ploché švy. Kalhotková část má tvar typu "T-band". Model zdobí leopardí vzor. Jemnost: 20 DEN. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Claudia 20 Den G5921

Punčochové kalhoty My Secret Summer 8 den – Golden Lady

puncochove-kalhoty-my-secret-summer-8-den-golden-lady.jpg

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z hladké a měkké příze přinášející příjemný hedvábný pocit.Punčocháče jsou úplně bezešvé a jsou průhledné. Jemnost modelu je 8 DEN. Moderní 3D struktura v kalhotkové části je zárukou maximálního pohodlí a dlouhé životnosti modelu. Díky iontům stříbra (+Ag) dává tento model pocit svěžesti a čistoty. Punčochové kalhoty se skvěle přizpůsobí tělu. Složení: 84 % polyamid, 16 % elastan.

Punčochové kalhoty My Secret Summer 8 den - Golden Lady

Punčochové kalhoty Passion 40 DEN – Egeo

puncochove-kalhoty-passion-40-den-egeo.jpg

Elegantní a vyjímečně pohodlné punčochové kalhoty 40 den. Vyrobené z nejkvalitnějších surovin poskytujících ideální hladkost, měkkost, pružnost a trvanlivost. Použtí velmi elastické příze v sedové části a netlačící gumy zabezpečuje ideální komfort při nošení bez zanechání stop na kůží.

Punčochové kalhoty Passion 40 DEN - Egeo

Dámské punčochové kalhoty PATTY 20 DEN

damske-puncochove-kalhoty-patty-20-den.jpg

Vzorované dámské transparentní punčochové kalhoty s pohodlným lemem a plochými švy. Model má ve velikostech 3 a 4 bavlněný klín. Kalhotková část je typu "T-band". Zesílení špiček není viditelné. Italská slečna - bambola, o které zpívá Patty Pavo, je sice sladká a romantická, ale má svůj styl a charakter. Stejně jako model Patty, ve které je spojená tajemná černá barva s romantickým vzorem imitujícím punčochy. Složení: 77 % polyamid, 13 % elastan, 10 % polypropylen.

Dámské punčochové kalhoty PATTY 20 DEN

Dámské punčochové kalhoty ISABELLA 20 DEN

damske-puncochove-kalhoty-isabella-20-den.jpg

Vzorované dámské transparentní punčochové kalhoty s pohodlným lemem a plochými švy. Model má ve velikostech 3 a 4 bavlněný klín. Ve velikosti 5 je dvojitý bavlněný klín. Kalhotková část je typu "T-band". Zesílení špiček není viditelné. Model je k dostání i ve velikosti 5. Model Isabella je inspirovaný herečkou Isabelou Rosselini. Díky tomu se v těchto punčochových kalhotách budete cítit jako skutečná hvězda, a to díky smyslnému švu, který je zakončený oválem, jenž jemně obepíná stehno. Tyto punčochové kalhoty přitahují pozornost. Složení: 88 % polyamid, 12 % elastan.

Dámské punčochové kalhoty ISABELLA 20 DEN

TOPlist