Punčochy

Sháníte dokonalé punčochy? U nás si určitě vyberete! Ať už sháníte jakoukoliv barvu, černé či béžové anebo máte zvláštní požadavek na jejich sílu, u nás seženete, opravdu jakékoliv si zamanete. Potřebujte černé punčochové kalhoty? Žádný problém! Nebo čekáte miminko a běžné punčochy už vám nejsou pohodlné? Objednejte si speciální těhotenské punčochové kalhoty. Punčoch není doma nikdy dost. Že zrovna jedny sháníte? No vidíte! Ať už jsou to tělové, lesklé nebo proužkované punčochy, u nás je určitě najdete. A aby nepřišla zkrátka skutečně žádná žena, rozšířili jsme naši nabídku také o speciální punčochy pro těhotné.

Punčochové kalhoty Brigitte 03 – Gatta

puncochove-kalhoty-brigitte-03-gatta.jpg

Brigitte 03-dámské síťované punčochové kalhoty -velká síťka typu kabaret, bez vyznačeného sedu.Vyrobené z příze typu ovinutý elastan. Složení:92%polyamid,8%elastan TABULKA VELIKOSTÍ GATTA : 1-2 XS-S) -výška 152 - 164cm,obvod přes boky 96 - 104cm, 3-4 M-L)-výška 164- 176cm,obvod přes boky 104 - 120cm,

Punčochové kalhoty Brigitte 03 - Gatta

Punčochové kalhoty Fiore Soir 20 DEN

puncochove-kalhoty-fiore-soir-20-den.jpg

Stylové vzorované punčochové kalhoty. Model má komfortní ploché švy a rozměry 3 a 4 mají bavlněný klín. Špičky jsou nepatrně a neviditelně zesílené. Punčocháče zdobí vzor velkých lesklých puntíků. Jemnost: 20 DEN. Složení: 69 % polyamid, 16 % elastan, 15 % metalická příze.

Punčochové kalhoty Fiore Soir 20 DEN

Punčochové kalhoty Fiore Heat 60 DEN

puncochove-kalhoty-fiore-heat-60-den.jpg

Stylové dámské punčochové kalhoty. Tyto punčochové kalhoty kabaretky mají vzor imitující nadkolenky. Model je ušitý plochými švy a v rozměrech 3 a 4 má bavlněný klín. Špičky jsou nepatrně a neviditelně zesílené. Jemnost: 60 DEN.Složení: 82 % polyamid, 18 % elastan.

Punčochové kalhoty Fiore Heat 60 DEN

Dámské punčocháče Body Care Mama 5108 20 den – Fiore

damske-puncochace-body-care-mama-5108-20-den-fiore.jpg

Pohodlné punčochové kalhoty, které se krásně přizpůsobí tělu v době těhotenství.Punčocháče nadnáší bříško a odlehčují páteři. V tomto pro ženu velmi důležitém období vám přinesou úlevu a pohodlí.Použitá technologie Silver Fresh předchází vzniku a množení plísní a bakterií. Kůže tak zůstává stále suchá a svěží. Punčocháče mají ploché švy a nepatrně zesílenou špičku. Rozměry 3 a 4 jsou doplněné o malý bavlněný klín. Tento model je velmi kvalitní a bude vám sloužit velmi dlouho.Složení: 79 % polyamid, 19 % elastan, 2 % bavlna.

Dámské punčocháče Body Care Mama 5108 20 den - Fiore

Dámské punčochové kalhoty PAULA – GABRIELLA

damske-puncochove-kalhoty-paula-gabriella.jpg

Dámské punčochové kalhoty, které jsou ozdobené vzorem imitujícím punčochy.Punčocháče jsou kryjící a jsou vyrobené z mikrovlákna s jemností 60 DEN. Při výrobě modelu byla použita technologie Lycra 3D. Punčocháče mají bavlněný klín a jsou ušité plochými švy.Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Dámské punčochové kalhoty PAULA - GABRIELLA

Punčochové kalhoty Raj. Relax 40 DEN – Mona

puncochove-kalhoty-raj-relax-40-den-mona.jpg

Punčochové kalhoty Mona Raj. Relax 40, delikátní dámské punčcháče s bavlněným klínem, s jemností 40 DEN. Díky speciálnímu vláknu se zvyšuje trvandlivost punčoch. Správný tlak dělá nohy stíhlejší, předchází tvorbě celulitýdy a křečových žil. Kompresivní-zdravotní. Materiálové složení: 84% polyamid, 16% elastan.

Punčochové kalhoty Raj. Relax 40 DEN - Mona

TOPlist