Podvazky

Chystáte svatbu a sháníte ten správný podvazek? Ten by neměl žádné nevěstě chybět. Je jedno zda zvolíte klasický bílá nebo byste raději něco výstřednějšího, u nás seženete například i červené podvazky! A co spojit podvazek s tradicí vzít si něco modrého? Přijde vám to jako dobrý nápad? Tak pro vás máme dobrou zprávu, takový modrý podvazek není nic neobvyklého, ba naopak je to vlastně celkem klasika, která nikdy nevyjde z módy. Chystáte-li svatbu a ještě jste si nevybrala ty správné podvazky, měla byste to hodně rychle napravit. A kde jinde než u nás? Nabízíme jich desítky –  bílé, černé, jednoduché, krajkované, dokonce i ty s mašličkou. Zda zvolíte bílé podvazky jako ostřílenou klasiku anebo divočejší červené podvazky s krajkami, to už necháme na vás.

Podvazek Enjoy Aneta

podvazek-enjoy-aneta.jpg

Svůdný podvazek z jemné krajky, který je ozdobený saténovou mašličkou s květinkou.Složení: 50 % nylon, 47 % polyamid, 3 % lycra.

Podvazek Enjoy Aneta

Podvazky Promees Garter Blanka

podvazky-promees-garter-blanka.jpg

Dvojité podvazky, které překrásně zvýrazňují ženská stehna.Podvazky skvěle ladí s černým spodním prádlem, nebo ve spojení s jinými produkty Promees. Podvazky není potřeba připínat k žádnému podvazkovému pásu, nosí se samostatně. Dvojitý tvar přitahuje pozornost a dokáže okouzlit.Složení: 85 % polyamid, 15 % elastan.

Podvazky Promees Garter Blanka

Podvazek Enjoy Pamela

podvazek-enjoy-pamela.jpg

Podvazek, který je ušitý z bílo-šedého saténu a jemného šifonu.Model je ozdobený mašličkou.Složení: 50 % nylon, 47 % polyamid, 3 % lycra.

Podvazek Enjoy Pamela

TOPlist