Push up podprsenky

Potřebujete vytvarovat dokonalý dekolt, ale nedaří se vám to? Push – up podprsenka vám s tím zaručeně pomůže. Jedná se o klasický typ podprsenky s výztuží košíčku, která slouží ke zvětšení objemu vašich prsou. Tento druh podprsenky se prodává v mnoha různých variantách a nechybí zde ani tolik oblíbené krajkové podprsenky. Pokud hledáte dokonalé pohodlí, ale zároveň potřebujete, aby vaše prsa vynikla, můžete si pořídit push – up podprsenku bez kostic, která vás nebude vůbec omezovat. Push-up podprsenky jsou tu pro všechny ženy, jež neměly to štěstí a byly obdarovány menším poprsím. Fungují na principu klasické podprsenky, jen s vyztuženými košíčky, které opticky zvětší objem vašich prsou. Prodávají se v rozmanitých barvách, materiálech a s nejrůznějšími motivy, přičemž nechybí ani tolik oblíbený krajkový vzor. Pro ještě větší pohodlí můžete zkusit i speciální push-up podprsenku bez kostic.

Push-up podprsenka Mat 028/11 Beatrix

push-up-podprsenka-mat-028-11-beatrix.jpg

Jemná push-up podprsenka ze základní kolekce společnosti MAT. Košíčky modelu jsou pokryté jemnou sítovinou s půvabnými srdíčky. Mezi košíčky a na ramínkách jsou hravé mašličky. Můstek a boky modelu jsou krajkové. Ramínka je možné nastavit i odepnout. Model je doplněný vyjímatelnými zvětšujícími vycpávkami. Pro vytvoření kompletu doporučujeme kalhotky Beatrix. Složení: 55 % polyamid, 27 % bavlna, 10 % polyuretan, 7 % elastan, 1 % polyester.

Push-up podprsenka Mat 028/11 Beatrix

Push-up podprsenka Gorsenia K411 Mon Cheri

push-up-podprsenka-gorsenia-k411-mon-cheri.jpg

Efektní push-up podprsenka v bordó barvě. Podprsenka je neobyčejně pohodlná, dodává poprsí krásný oblý tvar a zároveň poprsí krásně nadnáší. Košíčky a můstek jsou hladké a lehce lesklé. Podprsenku zdobí pěkná ozdoba v podobě spojených pružných pásků nad košíčky. Pásky jsou spojené s originální aplikací s plastickou výšivkou. Výšivka je ozdobená malými lesklými kamínky. Ramínka je možné nastavit. Šířka ramínek závisí na velikosti a rozměru podprsenky. Celou ozdobnou aplikaci s výšivkou je možné spolu s pásky a ramínky odepnout. K podprsence je přidaný i druhý komplet ramínek, které jsou bez ozdoby. Boky podprsenky jsou zpevněné kosticemi a jsou vyrobené z lycry, která udržuje podprsenku na správném místě. Podprsenka se zapíná na dvouřadové háčky s trojí možností nastavení obvodu. Model je doplněný vyjímatelnými zvětšujícími vycpávkami. Složení: 90 % polyamid, 7 % elastan, 3 % polyester.

Push-up podprsenka Gorsenia K411 Mon Cheri

Podprsenka push-up Mat M 058/11 Dorothy

podprsenka-push-up-mat-m-058-11-dorothy.jpg

Podprsenka push-up z lesklého mikrovlákna s vytlačovaným vzorem, v horní linii krajková stuha, boční části z ažurové krajky s květinovým motivem. Košíčky na vnitřní straně podšité bavlnou. Ramínka nejsou odepínací. Složení: 49% polyamid, 22% bavlna, 13% polyester, 10% polyuretan, 6% elastan.

Podprsenka push-up Mat M 058/11 Dorothy

Push-up podprsenka Ava 1425

push-up-podprsenka-ava-1425.jpg

Push-up podprsenka, která je vyrobená z krajky s květinovým motivem.Horní linie podprsenky je ušitá z hladkého lesklého mikrovlákna. Košíčky jsou uvnitř podšité bavlnou. Ramínka tohoto modelu je možné odepnout.Podprsenka krásně obepíná a tvaruje poprsí, čímž vytváří úžasný dekolt.

Push-up podprsenka Ava 1425

Push-up podprsenka Ava 146/69

push-up-podprsenka-ava-146-69.jpg

Podprsenka pro zvláštní příležitosti - model, který je určený pro módní kreace s odkrytými zády!Podprsenka má push-up košíčky se šikmým střihem. Model se zapíná vepředu. Zadní díl tvoří pásek, který je možné nastavit a případně vyměnit za silikonový pásek.Ramínka je možné odepnout. Model je doplněný o vyjímatelné vycpávky.Celou sadu doplňuje béžový pásek, který snižuje zapínání, a také silikonová páska.

Push-up podprsenka Ava 146/69

Push-up podprsenka Mat M 077/11 Emma

push-up-podprsenka-mat-m-077-11-emma.jpg

Dámská push-up podprsenka, jejíž košíčky jsou ozdobené efektní výšivkou.Mezi košíčky je umístěná bižuterijní ozdoba. Boky tohoto modelu jsou zesílené svislými kosticemi. Ramínka je možné odepnout. Podprsenka má vyjímatelné vycpávky.Složení: 34 % polyester, 31 % bavlna, 18 % polyuretan, 15 % polyamid, 2 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 077/11 Emma

Push-up podprsenka Ava 1563

push-up-podprsenka-ava-1563.jpg

Efektní push-up podprsenka.Košíčky jsou vyrobené z hladkého mikrovlákna. Můstek, boky a ramínka zdobí ažurová krajka s květinovým motivem. Mezi košíčky je umístěná bižuterní ozdoba. Model je doplněný o vyjímatelné push-up vycpávky.Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Push-up podprsenka Ava 1563

Push-up podprsenka Mat M 2421/11 Solange

push-up-podprsenka-mat-m-2421-11-solange.jpg

Push-up podprsenka, která je vyrobená z mikrovlákna s drobnými květy a z efektní krajky s květinovým motivem v mátové barvě.Boky podprsenky jsou krajkové. Ramínka modelu je možné odepnout. Podprsenka je doplněná o vyjímatelné vycpávky. Model se zapíná na dvojité háčky s trojí možností nastavení obvodu. Podprsenka ideálně nadnáší a obepíná poprsí.Složení: 29 % bavlna, 29 % polyester, 21 % polyamid, 17 % polyuretan, 4 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 2421/11 Solange

Push-up podprsenka Ava 1580

push-up-podprsenka-ava-1580.jpg

Podprsenka typu push-up, která je vyrobená z lesklého mikrovlákna.Košíčky modelu jsou vytvarované tepelně a v místě jejich spojení je saténová mašlička s lesklým zirkonem. Ramínka podprsenky je možné odepnout. Boky jsou zesílené svislými kosticemi.Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Push-up podprsenka Ava 1580

Push-up podprsenka Mat M 2414/11 Jeanne

push-up-podprsenka-mat-m-2414-11-jeanne.jpg

Podprsenka s vyjímatelnými push-up vycpávkami.Košíčky modelu jsou vyztužené pěnou a jsou ozdobené květovaným mikrovláknem. V místě spojení kostic je malá mašlička. Boky jsou hladké. Podprsenka je uvnitř podšitá bavlnou. Ramínka modelu je možné nastavit i odepnout.Složení: 28 % polyamid, 27 % bavlna, 19 % polyester, 19 % polyuretan, 3 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 2414/11 Jeanne

Push-up podprsenka Mat M 2407/11 Avril

push-up-podprsenka-mat-m-2407-11-avril.jpg

Podprsenka s vyjímatelnými push-up vycpávkami.Košíčky modelu jsou vyztužené pěnou a ozdobené mikrovláknem se vzorem vážek. V místě spojení kostic je malá mašlička. Boky podprsenky jsou krajkové. Vnitřní strana modelu je podšitá bavlnou. Ramínka je možné nastavit i odepnout.Složení: 33 % polyamid, 25 % bavlna, 18 % polyuretan, 18 % polyester, 6 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 2407/11 Avril

Push-up podprsenka Mat M 2424/11 Desiree

push-up-podprsenka-mat-m-2424-11-desiree.jpg

Podprsenka s vyjímatelnými push-up vycpávkami.Košíčky modelu jsou vyztužené pěnou a jsou ozdobené květovaným mikrovláknem. V místě spojení kostic je malá mašlička. Boky podprsenky jsou krajkové. Vnitřní strana modelu je podšitá bavlnou. Ramínka je možné nastavit a odepnout.Složení: 31 % polyester, 26 % bavlna, 19 % polyuretan, 18 % polyamid, 6 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 2424/11 Desiree

Push-up podprsenka Mat M 2437/11 Celine

push-up-podprsenka-mat-m-2437-11-celine.jpg

Podprsenka s push-up vycpávkami.Košíčky podprsenky jsou vyztužené pěnou a jsou ozdobené mikrovláknem se vzorem srdíček. V místě spojení kostic je malá mašlička. Boky modelu jsou krajkové. Z vnitřní strany je podprsenka podšitá bavlnou. Ramínka je možné nastavit i odepnout.Složení: 37 % polyester, 26 % bavlna, 19 % polyuretan, 18 % polyamid, 5 % elastan.

Push-up podprsenka Mat M 2437/11 Celine

TOPlist