Push up podprsenky

Potřebujete vytvarovat dokonalý dekolt, ale nedaří se vám to? Push – up podprsenka vám s tím zaručeně pomůže. Jedná se o klasický typ podprsenky s výztuží košíčku, která slouží ke zvětšení objemu vašich prsou. Tento druh podprsenky se prodává v mnoha různých variantách a nechybí zde ani tolik oblíbené krajkové podprsenky. Pokud hledáte dokonalé pohodlí, ale zároveň potřebujete, aby vaše prsa vynikla, můžete si pořídit push – up podprsenku bez kostic, která vás nebude vůbec omezovat. Push-up podprsenky jsou tu pro všechny ženy, jež neměly to štěstí a byly obdarovány menším poprsím. Fungují na principu klasické podprsenky, jen s vyztuženými košíčky, které opticky zvětší objem vašich prsou. Prodávají se v rozmanitých barvách, materiálech a s nejrůznějšími motivy, přičemž nechybí ani tolik oblíbený krajkový vzor. Pro ještě větší pohodlí můžete zkusit i speciální push-up podprsenku bez kostic.

Dámská push-up podprsenka AV 1638 BLACK

damska-push-up-podprsenka-av-1638-black.jpg

Dámská podprsenka Vicky představuje spojení jemnosti a nevinnosti s dokonalým střihem a neocenitelným pohodlím. Tato výjimečná dámská push-up podprsenka nejenom krásně obepíná a nadnáší poprsí, ale zároveň jej také opticky zvětšuje. Model je vyrobený z pěny a je pokrytý měkkou bavlnou a krásnou lesklou krajkou s květinovým motivem. Ramínka je možné nastavit i odepnout. Model se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Komplet je možné vytvořit s klasickými kalhotkami, nebo s kalhotkami brazilky. K dostání je také podvazkový pás. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka AV 1638 BLACK

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

damska-push-up-podprsenka-av-1733-deep-sea.jpg

Equinox představuje nabídku pro všechny milovnice podprsenek typu "push-up kopa". Lesklé mikrovlákno ve smaragdové barvě je doplněné jemnou krajkou a jemnou páskou. To vše představuje vyváženou eleganci s trochou šílenství a vášně. Pásky nad košíčky vytváří svůdný dekolt. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka má střih typu "push-up kopa". Pro vytvoření kompletu doporučujeme klasické kalhotky, nebo kalhotky brazilky. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

TOPlist