Push up podprsenky

Potřebujete vytvarovat dokonalý dekolt, ale nedaří se vám to? Push – up podprsenka vám s tím zaručeně pomůže. Jedná se o klasický typ podprsenky s výztuží košíčku, která slouží ke zvětšení objemu vašich prsou. Tento druh podprsenky se prodává v mnoha různých variantách a nechybí zde ani tolik oblíbené krajkové podprsenky. Pokud hledáte dokonalé pohodlí, ale zároveň potřebujete, aby vaše prsa vynikla, můžete si pořídit push – up podprsenku bez kostic, která vás nebude vůbec omezovat. Push-up podprsenky jsou tu pro všechny ženy, jež neměly to štěstí a byly obdarovány menším poprsím. Fungují na principu klasické podprsenky, jen s vyztuženými košíčky, které opticky zvětší objem vašich prsou. Prodávají se v rozmanitých barvách, materiálech a s nejrůznějšími motivy, přičemž nechybí ani tolik oblíbený krajkový vzor. Pro ještě větší pohodlí můžete zkusit i speciální push-up podprsenku bez kostic.

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

damska-push-up-podprsenka-av-1733-deep-sea.jpg

Equinox představuje nabídku pro všechny milovnice podprsenek typu "push-up kopa". Lesklé mikrovlákno ve smaragdové barvě je doplněné jemnou krajkou a jemnou páskou. To vše představuje vyváženou eleganci s trochou šílenství a vášně. Pásky nad košíčky vytváří svůdný dekolt. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Podprsenka má střih typu "push-up kopa". Pro vytvoření kompletu doporučujeme klasické kalhotky, nebo kalhotky brazilky. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka AV 1733 DEEP SEA

Dámská push-up podprsenka 1920

damska-push-up-podprsenka-1920.jpg

Stylová dámská push-up podprsenka v nadčasové červené barvě. Podprsenka ideálně nadnáší a zvýrazňuje poprsí. Košíčky jsou tepelně vytvarované a jsou doplněné gelovými vycpávkami. Linie pod košíčky je ozdobená květovanou krajkou. Ramínka je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Pro vytvoření kompletu doporuujeme kalhotky ve stejném barevném provedení.

Dámská push-up podprsenka 1920

Push-up podprsenka Mat M 2604/11 Santorini

push-up-podprsenka-mat-m-2604-11-santorini.jpg

Push-up podprsenka ušitá z květovaného mikrovlákna a efektní krajky. Horní linie je z hladké, bílé látky. Mezi košíčky je saténová mašlička. Ramínka jsou odepínací. Model má vyjímatelné vycpávky. Boky jsou z bledě modré krajky. Složení: 41% polyester, 37% bavlna, 18% polyuretan, 2% polyamid, 2% elastan

Push-up podprsenka Mat M 2604/11 Santorini

Dámská push-up podprsenka Ava 1657

damska-push-up-podprsenka-ava-1657.jpg

Efektní dámská push-up podprsenka, která je vyrobená z květovaného mikrovlákna. Vrchní linii košíčků zvýrazňuje jemná ažurová páska. V místě spojení košíčků je saténová mašlička a ozdobný bižuterní prvek. Ramínka je možné odepnout. Model má vyjímatelné vycpávky. Podprsenka ideálně obepíná a nadnáší poprsí. Díky vykrojeným košíčkům vytváří tento model svůdný hluboký dekolt. Složení: 88 % polyamid, 8 % bavlna, 4 % elastan.

Dámská push-up podprsenka Ava 1657

Push-up podprsenka Kinga PU 589 Dolly

push-up-podprsenka-kinga-pu-589-dolly.jpg

Dámská podprsenka typu push-up. Košíčky jsou ušité z efektní krajky s květovaným motivem. Horní okraj košíčků je z hladkého mikrovlákna. Boky jsou zpevněné svislou kosticí. Mezi košíčky je saténová mašlička s lesklým zirkonem. Ramínka jsou odepínací a mají regulaci. Model má vyjímatelné vycpávky. Složení: 60% polyamid, 20% elastan, 17% polyester, 3% bavlna.

Push-up podprsenka Kinga PU 589 Dolly

Push-up podprsenka Mat M 2615/11 Bali

push-up-podprsenka-mat-m-2615-11-bali.jpg

Dámská push-up podprsenka ušitá z mikrovlákna s barevnými motýlky. Na horním okraji je krajka a mezi košíčky saténová mašlička. Boky jsou z ažurové krajky. Ramínka odepínací. Podrpsenka má vyjímatelné vycpávky. Složení: 37% polyester, 25% bavlna, 18% polyuretan, 15% polyamid, 5% elastan

Push-up podprsenka Mat M 2615/11 Bali

Push-up podprsenka Kinga PU 582 Capri I

push-up-podprsenka-kinga-pu-582-capri-i.jpg

Push-up podprsenka ušitá z jemného mikrovlákna s květovaným vzorem. Horní linie košíčků je z efektní krajky. Mezi košíčky je saténová mašlička. Ramínka jsou odepínací. Model má vyjímatelné vycpávky. Boky jsou zpevněné svislou kosticí. Složení: 64% polyester, 18% elastan, 15% polyamid, 3% bavlna.

Push-up podprsenka Kinga PU 582 Capri I

Dámská push-up podprsenka Henderson Ladies 36156 Ginny

damska-push-up-podprsenka-henderson-ladies-36156-ginny.jpg

Dámská push-up podprsenka, která je vyrobená z efektní černé krajky. Vrchní okraj krajky lehce přesahuje okraje košíčků. Vnitřní strana košíčků je pokrytá bavlnou. Boky modelu jsou krajkové. V místě spojení košíčků je lesklý přívěsek. Ozdobná ramínka je možné nastavit a vzadu odepnout. Model ideálně nadnáší poprsí a poskytuje mu oporu. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Dámská push-up podprsenka Henderson Ladies 36156 Ginny

TOPlist