Krajkové kalhotky

Chcete být sexy a svůdná? To vše je možné s tolik oblíbenými krajkovými kalhotkami. Tyto kalhotky sežene v nejrůznějších variantách a barvách, přesně podle toho co máte ráda. Ať už chcete klasické černé nebo žhavě rudé, u nás si rozhodně krajkové kalhotky vyberete. Ke krajkovým kalhotkám si nezapomeňte koupit i podprsenku a vytvořte tak dokonale svůdný set. Krajkové kalhotky v sobě spojují dva protichůdné elementy – něžnou ženskost a vzrušující nespoutanost – které dohromady slibují vášnivě strávenou noc s vaším protějškem. Vybírat můžete z nespočtu barev a různých variant, tudíž vše záleží jen na vašem vlastním vkusu. Rozhodně byste však neměla zapomenout na koupi ladící podprsenky, abyste tak dotvořila dokonale svůdný set.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

sortkove-kalhotky-gabidar-80.jpg

Elegantní dámské kalhotky - šortky Gabidar 80 kraťáskového střihu dostupné v bílé a černé barvě. Šortky jsou lemovány romantickou krajkou s květinovým motivem. Na šortky Gabidar 80 Vám garantujeme nejlepší cenu. Pokud uvidíte šortky Gabidar 80 levněji, napište nám a my Vám cenu ještě vylepšíme.

Šortkové kalhotky Gabidar 80

Dámské kalhotky KISS MILK

damske-kalhotky-kiss-milk.jpg

Dámské kalhotky s klasickým střihem. Kalhotky mají ultra tenké lemování okrajů provedené pomocí technolgie INVISIBLE LINE. Model při nošení netlačí a nerýsuje se pod oblečením. Kalhotky jsou vyrobené z mikrovlákna a efektní krajky. Model má vzadu průstřih ozdobený saténovou mašličkou. Kalhotky poskytují pocit lehkosti a komfortu. Kalhotky jsou zabalené v elegantní krabičce s ozdobnou mašličkou.

Dámské kalhotky KISS MILK

TOPlist