Brazilské kalhotky

Brazilské kalhotky jsou dokonalou kombinací pohodlí, vkusu a svůdnosti. Pokud nerady nosíte tanga, ale zároveň chcete mít opravdu sexy spodní prádlo, jsou pro vás brazilské kalhotky skutečně to pravé! Vybírat můžete z množství barevných variant, přesně podle vašeho vkusu. Brazilky kalhotky jsou nejoblíbenějším typem kalhotek mezi ženami, jelikož ženy nijak neomezují a přitom si je klidně mohou vzít na společně strávenou noc s přítelem. Brazilské kalhotky představují dokonalou kombinaci pohodlí, vkusu a svůdnosti. Jsou navíc důkazem toho, že nemusíte nosit nepohodlná tanga, abyste vypadala přitažlivě a sexy. Ne náhodou jsou tzv. brazilky mezi ženami vůbec neoblíbenějším typem kalhotek! Už máte vybráno?

Kalhotky brazilky Ava 1648/B Zen

kalhotky-brazilky-ava-1648-b-zen.jpg

Velmi žensky působící kalhotky brazilky, které jsou vyrobené z hladké látky. Ve přední části modelu jsou síťovinové vsadky. Ve vrchní části modelu je ozdobná aplikace. Vzadu mají kalhotky krajkové vsadky. Okraje modelu jsou olemované jemnou pružnou pogumovanou krajkou. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Kalhotky brazilky Ava 1648/B Zen

Kalhotky brazilky Ava 1647/B Secret

kalhotky-brazilky-ava-1647-b-secret.jpg

Velmi žensky působící černé kalhotky typu brazilky. Kalhotky jsou vyrobené ze svůdné síťoviny. Ve přední části modelu jsou vsadky z jemné výšivky a z hladké látky. V pase modelu je gumička proplétaná lesklou přízí. Model zdobí saténová mašlička. Nohavičky jsou ve přední části olemované pružnou pogumovanou krajkou. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Kalhotky brazilky Ava 1647/B Secret

Kalhotky brazilky Ava 1646/B Secret

kalhotky-brazilky-ava-1646-b-secret.jpg

Velmi žensky působící černé kalhotky typu brazilky. Kalhotky jsou vyrobené ze svůdné síťoviny. Ve přední části modelu jsou vsadky ze dvoubarevné výšivky a z hladké látky. V pase modelu je gumička proplétaná lesklou přízí. Model zdobí saténová mašlička. Nohavičky jsou ve přední části olemované pružnou pogumovanou krajkou. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Kalhotky brazilky Ava 1646/B Secret

TOPlist