Bezešvé kalhotky

Pohodlné a přitom krásné, takové jsou bezešvé kalhotky, které zakoupíte u nás na webu. Naleznete zde bezešvé kalhotky nejrůznějších značek, mezi kterými nechybí ani tolik slavné firmy jako Calvin Klein nebo Felina. Bezešvé kalhotky se vyrábějí v několika druzích, takže v této kategorii můžete najít i krajkové provedení. Nízké nebo vysoké, s krajkou či bez, bezešvé kalhotky se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Nebudete se navíc díky jejich materiálu cítit nepříjemně v přiléhavém oblečení a už vám z něj nebude neesteticky čnět obrys vašich kalhotek. Na výběr máte z nejrůznějších značek, třeba tak slavných jako Calvin Klein nebo Felina.

Klasické kalhotky Gorteks Kelly/F

klasicke-kalhotky-gorteks-kelly-f.jpg

Krásné klasické kalhotky figi, které jsou vyrobené z hladké tmavě modré látky a tmavě modré látky s růžovým květovaným vzorem. Kalhotky zdobí růžová krajka, dvě jemné růžové mašličky a pásek růžové krajky ve přední části modelu.Díky bavlněnému klínu jsou kalhotky při nošení pohodlné a komfortní.Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Klasické kalhotky Gorteks Kelly/F

Kalhotky Wolbar Preciosa

kalhotky-wolbar-preciosa.jpg

Vysoké dámské kalhotky tvarující postavu - stlačují bříško, zvýrazňují pás. Vyrobené z hladkého mikrovlákna, kalhotková část z efektní krajky - obsah lycry poskytuje optimální přizpůsobení postavě. Příjemné na dotek a velmi pohodlné. Horní linie na vnitřní straně podšitá silikonem, který brání sklouznutí.

Kalhotky Wolbar Preciosa

Kalhotky Wolbar Futura

kalhotky-wolbar-futura.jpg

Dámské kalhotky tvarující postavu - přiléhají k bříšku a zvýrazňují pás. Vyrobené z hladkého mikrovlákna ve spojení s jemnou průsvitnou tkaninou, spodní část střižená laserem, a tak není vidět pod oblečením. Příjemné na dotek a velmi pohodlné.

Kalhotky Wolbar Futura

TOPlist