Bezešvé kalhotky

Pohodlné a přitom krásné, takové jsou bezešvé kalhotky, které zakoupíte u nás na webu. Naleznete zde bezešvé kalhotky nejrůznějších značek, mezi kterými nechybí ani tolik slavné firmy jako Calvin Klein nebo Felina. Bezešvé kalhotky se vyrábějí v několika druzích, takže v této kategorii můžete najít i krajkové provedení. Nízké nebo vysoké, s krajkou či bez, bezešvé kalhotky se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Nebudete se navíc díky jejich materiálu cítit nepříjemně v přiléhavém oblečení a už vám z něj nebude neesteticky čnět obrys vašich kalhotek. Na výběr máte z nejrůznějších značek, třeba tak slavných jako Calvin Klein nebo Felina.

Dámské kalhotky HI 00043 Hipster black

damske-kalhotky-hi-00043-hipster-black.jpg

Bavlněné bezešvé kalhotky typu Brubeck HI 00043 HIPSTER, vyrobené z velmi příjemné bavlny, hladké, bez ozdob. Ideálně přiléhají k tělu a jsou velmi pohodlné. Bezešvé prádlo určené především na sportovní aktivity. Firma Brubeck BodyGuard se zabývá výrobou oblečení pro extrémní sporty a využívá nejnovější technologie.

Dámské kalhotky HI 00043 Hipster black

Dámské kalhotky Gorsenia K429 Laguna

damske-kalhotky-gorsenia-k429-laguna.jpg

Klasické plné kalhotky, které jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna v mátové barvě. Přední díl modelu je ozdobený vsadkami z výšivky a tylu. Ve středu předního dílu je mašlička. Zadní díl kalhotek je hladký. Nohavičky jsou olemované hladce dvojitě přeloženým mikrovláknem. Složení: 90 % polyamid, 7 % elastan, 3 % polyester.

Dámské kalhotky Gorsenia K429 Laguna

Kalhotky 213207 – Felina

kalhotky-213207-felina.jpg

Felina Comfort 213207 - plné a vysoce zakrývané kalhotky. Díky svému designu jsou každý den velmi pohodlné a pohodlné. Horní část kalhotek koriguje břicho, zdobí jemnou krajkovou vložkou. Nohavice jsou zakončeny jemnou a ohebnou páskou, zaručují pohodlí po celý den. Hladký bezešvový. V rozkroku, bavlna vložka pro lepší pohodlí při nošení. Složení: 77% polyamid, 18% elastan, 5% bavlna

Kalhotky 213207 - Felina

TOPlist