Bezešvé kalhotky

Pohodlné a přitom krásné, takové jsou bezešvé kalhotky, které zakoupíte u nás na webu. Naleznete zde bezešvé kalhotky nejrůznějších značek, mezi kterými nechybí ani tolik slavné firmy jako Calvin Klein nebo Felina. Bezešvé kalhotky se vyrábějí v několika druzích, takže v této kategorii můžete najít i krajkové provedení. Nízké nebo vysoké, s krajkou či bez, bezešvé kalhotky se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Nebudete se navíc díky jejich materiálu cítit nepříjemně v přiléhavém oblečení a už vám z něj nebude neesteticky čnět obrys vašich kalhotek. Na výběr máte z nejrůznějších značek, třeba tak slavných jako Calvin Klein nebo Felina.

Dámské kalhotky string Gorteks Venus/S

damske-kalhotky-string-gorteks-venus-s.jpg

Dámské kalhotky string (tanga), které jsou vyrobené z hladké látky. Kalhotky jsou bezešvé. Zadní díl modelu je ušitý ze dvojité látky. Přední díl kalhotek je ozdobený - strana s páskem se může lišit od fotografie. Bavlněný klín je zárukou pohodlí a komfortu při nošení. Složení: 68 % polyamid, 20 % polyester, 7 % bavlna, 5 % elastan.

Dámské kalhotky string Gorteks Venus/S

Dámské kalhotky K488 BLUE TATOO

damske-kalhotky-k488-blue-tatoo.jpg

Velmi pohodlné, plné klasické dámské kalhotky K488, které jsou vyrobené z jemného hladkého mikrovlákna ve světle modré barvě. Zadní díl kalhotek je hladký. Přední díl modelu je ozdobený dvěma vsadkami z pěkné výšivky. Nohavičky jsou hladce lemované tenkou pružnou páskou s pikotkami. Složení: 90 % polyamid, 7 % elastan, 3 % polyester.

Dámské kalhotky K488 BLUE TATOO

TOPlist