Bezešvé kalhotky

Pohodlné a přitom krásné, takové jsou bezešvé kalhotky, které zakoupíte u nás na webu. Naleznete zde bezešvé kalhotky nejrůznějších značek, mezi kterými nechybí ani tolik slavné firmy jako Calvin Klein nebo Felina. Bezešvé kalhotky se vyrábějí v několika druzích, takže v této kategorii můžete najít i krajkové provedení. Nízké nebo vysoké, s krajkou či bez, bezešvé kalhotky se přizpůsobí všem vašim požadavkům. Nebudete se navíc díky jejich materiálu cítit nepříjemně v přiléhavém oblečení a už vám z něj nebude neesteticky čnět obrys vašich kalhotek. Na výběr máte z nejrůznějších značek, třeba tak slavných jako Calvin Klein nebo Felina.

Dámské kalhotky K497 Paradise

damske-kalhotky-k497-paradise.jpg

Elegantní dámské kalhotky s vysokým střihem. Kalhotky jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna a jsou ve přední části ozdobené dvěma vsadkami z béžového tylu a z jemné černé krajky. Zadní díl modelu je hladký. Nohavičky jsou ve přední části oleované tenkou hladkou pružnou páskou. Vzadu nohavičky lemuje hladce dvojitě složený pružný tyl. Složení: 90 % polyamid, 7 % elastan, 3 % polyester.

Dámské kalhotky K497 Paradise

Dámské kalhotky Ava 1761 2XL-3XL

damske-kalhotky-ava-1761-2xl-3xl.jpg

Dámské kalhotky s klasickým plnějším střihem. Kalhotky jsou vyrobené z tenké síťoviny. Přední díl modelu je ozdobený jemnou výšivkou s květinovým motivem. Zadní díl kalhotek je hladký a je ušitý ze dvojitého tylu. Kalhotky se nerýsují pod oblečením. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Dámské kalhotky Ava 1761 2XL-3XL

Dámské kalhotky Ava 1761 S-XL

damske-kalhotky-ava-1761-s-xl.jpg

Dámské kalhotky s klasickým plnějším střihem. Kalhotky jsou vyrobené z tenké síťoviny. Přední díl modelu je ozdobený jemnou výšivkou s květinovým motivem. Zadní díl kalhotek je hladký a je ušitý ze dvojitého tylu. Kalhotky se nerýsují pod oblečením. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Dámské kalhotky Ava 1761 S-XL

Dámské kalhotky Ava 1754 Pink River

damske-kalhotky-ava-1754-pink-river.jpg

Elegantní dámské kalhotky v úžasném barevném provedení. Kalhotky jsou vyrobené z tmavě modré látky a mají plný střih. Ve přední části modelu je vsadka z výšivky. Spodní část kalhotek je ve přední části olemovaná malinovou látkou pokrytou tmavě modrou síťovinou. Nohavičky jsou vzadu olemované hladce. Kalhotky jsou ozdobené pěknou mašličkou. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Dámské kalhotky Ava 1754 Pink River

Dámské plavkové kalhotky Ava SF-96/4

damske-plavkove-kalhotky-ava-sf-96-4.jpg

Dámské plavkové kahotky v úžasném barevném provedení. Kalhotky jsou k dostání v úžasném barevném provedení. Model je vyrobený z hladké černé látky. Na bocích jsou vsadky ze vzorované látky s motivem imitujícím tygří vzor. V pase je pohodlná guma. Kalhotky opticky zeštíhlují a zvýrazňují linii beder. Složení: 80 % polyamid, 20 % elastan.

Dámské plavkové kalhotky Ava SF-96/4

Dámské kalhotky Donella 2516419/wz.100 A’2

damske-kalhotky-donella-2516419-wz-100-a-2.jpg

Dámské kalhotky v krémové barvě. Přední díl modelu je ozdobený vzorem. Zadní díl kalhotek je hladký, jednobarevný. Model má vyšší střih a na bocích je plnější. Kalhotky jsou balené ve fóliovém sáčku po dvou kusech, a to v barvách, které jsou vybírány náhodně: světle modrá - šedá, krémová - šedá, krémová - krémová, světle modrá - krémová, šedá - krémová. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Dámské kalhotky Donella 2516419/wz.100 A

Flirtující kalhotky otevřené Lovica crotchless panties – Obsessive

flirtujici-kalhotky-otevrene-lovica-crotchless-panties-obsessive.jpg

Kalhotky Lovica s otevřeným rozkrokem Červená barva, sexy krajka, flirtující mašličky a nezbedný otevřený rozkrok. To jsou kalhotky Lovica a vy je musíte vyzkoušet! Láska se díky těmto pikantním kalhotkám stává opravdu úžasnou. Prožijete tu nejpříjemnější zábavu - s vaším milovaným partnerem! Připravena? Pokračujte! Zkontrolujte všechny žhavé údaje:• pikantní, červené kalhotky• krásná, květinová krajka a hladká, lesklá tkanina• svůdné otvory zdobené mašličkami• zajímavý design na partiích hýždě - sexy tvary!• otevřený rozkrok - nezbedné pozvání k příjemným okamžikům!• elegantní lem• jemné, elastické tkaniny (90% polyamid, 10% elastan)

Flirtující kalhotky otevřené Lovica crotchless panties - Obsessive

Dámské kalhotky 1721 Lush Green – Ava

damske-kalhotky-1721-lush-green-ava.jpg

Klasické dámské kalhotky ve smaragdové barvě. Kalhotky jsou vyrobené z hladké látky. Na předním dílu modelu je ozdobné nařasení. Okraje modelu jsou olemované ozdobnou lemovkou v chrpové barvě. Kalhotky jsou ozdobené saténovými mašličkami. Složení: 91 % polyamid, 5 % bavlna, 4 % elastan.

Dámské kalhotky 1721 Lush Green - Ava

Dámské kalhotky 1396 plus

damske-kalhotky-1396-plus.jpg

Dámské kalhotky 1396 Ava - mají vpředu vsadky z krajky a síťoviny - zadní díl je vyrobený z hladké látky - nohavičky jsou zakončené pružnou pogumovanou krajkou - kalhotky jsou ozdobené půvabnou saténovou mašličkou

Dámské kalhotky 1396 plus

TOPlist